BİZ KİMİZ?Üretimde kalite, üründe yenilikçilik anlayışıyla 2019 yılında yola çıkan markamız Frederic Patric, parfümörlerimiz tarafından ustalıkla tasarlanmış eşsiz parfümleri, şık mağazalarında kullanıcılarına sunmaktadır.
Koku; etrafımızı yumuşacık bir kadife gibi çepeçevre saran varlığıyla, hissetmekten özel bir haz duyduğumuz en önemli hafızamızdır. Uçsuz bucaksız doğal seçenekler ile oluşturulan esansların eşsiz dünyası ve bu dünyanın gerçek kahramanları parfümörler... Ustalıkla tasarladıkları ve mükemmeli bulabilmek için defalarca deneyip oluşturdukları, koklamaya doyamadığımız parfümleri bizlere sunan insanlar... Sonuçta, iyi bir parfüm yaratmak için aylarını hatta yıllarını harcayan bu insanların, koku sanatının çıtasını hep yükseklerde tutmak ve yükseldiği noktadan daha yukarıya çıkarabilmek için daha iyiyi üretme çabası yadsınamaz bir gerçektir.
Frederic Patric’in, parfümör kurucusu ve bu tecrübenin; yıllarca en iyi kokuları üretmek için çabalayan sihirli ellerinin varlığı marka hikayemizin en önemli dinamiği.
Frederic Patric’li olmanın güzelliklerinde buluşmak dileğiyle …